| 31 Ekim 2021

Erzurum Yemek Siparişi

Değirmen Döner İskender

Erzurum’da et döner denince akla gelen isimlerin en başında Değirmen Döner İskender gelir. Erzurum’un Palandöken ilçesinde Yenişehir mevkiinde bulunan Değirmen Döner İskender restoranı Erzurum halkı ve Erzurum’a gelen misafirler için vazgeçilmez bir lezzet mekânıdır. Restoranda sunulan et döner, Erzurum’un yüksek dağlarından beslenen hayvanlardan elde edilen etlerden hazırlanmaktadır.

Et Döner Siparişi

Tamamen yerli besi hayvanlardan elde edilen et döner, Değirmen Döner İskender restoranının ustalarının maharetli ellerinde çeşitli baharatlarla lezzetine lezzet katarak siz misafirlerinin damak tadına hitap etmektedir.

Lahmacun Siparişi

Et döner yanı sıra enfes tereyağı lezzetiyle İskender, incecik hamuruyla lahmacun, mantarından, kuşbaşı ete, kaşar peynirden, kıymasına kadar çeşit çeşit pideler, adana kebap ve diğer kebap çeşitleriyle tamamen Erzurum’da lezzet şöleni sunan Değirmen Döner İskender restoranı Palandöken kayak yoluna çıkarken hemen sağda Yenişehir girişinde bulunmaktadır.

Erzurum Yemek Siparişi

Erzurum’da yemek siparişi verebileceğiniz en güvenilir restoranlardan olan Değirmen Döner İskender’de hızlı servis ile yemeğiniz sıcak sıcak kapınıza gelir. Kaliteli ve usta ellerin hazırladığı yemeklerimizden gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.